Konsept Tasarım Lezzet Ve Kalite

Menü Danışmanlığı - Yiyecek ve İçecek Danışmanlığı, Osmanlı ve Türk Mutfağı, Restaurant Danışmanlığı Tarihi İstanbul Mutfağı, Gastronomi Danışmanlığı, Yeni Restoran Konsept Danışmanlığı_ Kalıcı Bir Restoran, Yeni Mutfak Danışmanlığı Restoran Nasıl Açılır? Restoran Açmak

İş Anlaşma Metnim

 
İş Anlaşma Metnim
Her İşletme İçin Anlaşma Metni Farklıdır. Karşılıklı Mutabık Kalınarak Şartlar Ortak Hazırlanır. Sadece Örnektir. Yurt dışı organizasyonları ve oteller için hazırlanmış olan diğer anlaşma metinlerim ihtiyaç olduğunda ilgiliye mail yöntemi ile sunulacaktır. Bazı durumlarda karşılıklı müzakereler sonucunda Kişi ve kurumlar için ilgili maddeler değiştirilebilir… 
 
İngiltere, Almanya, Fransa ve Diğer Avrupa Ülkeleri İçin Özel Not:
Hizmetlerimiz arasında bulunan Uluslararası konumda "gastronomi "danışmanlığı için; İngiltere, Almanya, Fransa ve diğer Avrupa ülkelerinde belirtilen danışmanlık konularında uzman çalışma ortaklarımız ve çalışma ofisilerimiz mevcut bulunmaktadır. Talepleriniz için "İLETİŞİM" e geçebilirsiniz.
 

osmanli ve turk mutfagi danismanlik hizmetleri

 

osmanli ve turk mutfagi danismanlik hizmetleri

 

osmanli ve turk mutfagi danismanlik hizmetleri

 

osmanli ve turk mutfagi danismanlik hizmetleri

 

osmanli ve turk mutfagi danismanlik hizmetleri

 

 

YURT İÇİ İŞ ANLAŞMA METNİM "RESTORANLAR İÇİNDİR"
 
Bundan böyle  İş bu anlaşma gereği Taraf -1: Koord. Has Aşçıbaşı  Ahmet Özdemir  olarak  TARAF -2 ise : ……………………….. İşletmesi yönetim kurulu olarak anılacaktır.
 
01 - Koord. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir ve isletme sahipleri İşletme yönetim kurulu olarak kararları beraber alırlar. hizmete açılacak olan isletmenin ana konsepti “yiyecek, icecek ve ana tema”  olarak İşletme yönetim kurulu tarafından  kararlaştırıldıktan sonra uygulamaya koymak operasyon bazında Koord. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir e aittir.
 
02 - İsletme hakkında kararları alabilecek İşletme yönetim kurulu üyeleri aşağıdaki gibidir;       
A - ……………………………….……………..………………….      
B - …………………………..……………………………….…
 
03 - Belirtilen İşletme yönetim kurulu üyeleri haricinde Koord. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir e herhangi biri yada yakini, aile içersinden dahi olsa talimat veremez, İşletme yönetimi tarafından  alınmış kararlardan vazgeçmesini yada değişiklik yapmasını isteyemez.
 
04 - Koord. Has Aşçıbaşı  Ahmet Özdemir direkt olarak İşletme yönetim kuruluna bağlıdır. yetkileride onemli oranda operasyon bazındadır. hiçbir sekilde pazarlık, satınalma, personel maaşları, hesap, muhasebe, ödemeler’ den sorumlu degildir, sorumlu tutulamaz.
 
05 - Koord. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir hizmete açılacak olan isletmenin ilgili departmanlardaki İşletme yönetim kurulu tarafından gösterilen aday personelleri yapılmış olan menü ve çizilen konsept dahilinde  yeterli olan  tecrübeye 6 ay içersinde yetiştirmek ile görevlidir. “madde 06 - 07 - 08 - 09 - 10 - 11- 12 deki maddelerin İşletme yönetim kurulu tarafından sağlandığı takdirde”
 
06 - İşletme yönetim kurulu tarafından gösterilen personel adaylarını  Koord. Has Aşçıbaşı  Ahmet Özdemir yapacak olduğu mülakat sonucunda bizzat seçer.
 
07 - Belirtilen personeller ve tüm hizmet kadrosu isletmenin inşaat aşamasında 1 ay onceden ise alınmak zorundadır. Söz konusu hizmet kadrosu günde en az 8 saat personel eğitimlerine gelmek zorundadırlar.
 
08 - Her personelin 2 hafta deneme süresi vardır. 2 hafta sonucunda  Koord. Has Aşçıbaşı  Ahmet Özdemir tarafından yetersiz olduğu kanaatine varılırsa İşletme yönetim kurulundan yerine yeni personel istenebilir.
 
09 - Tüm hizmet kadrosu içersindeki personeller  Koord. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir’e ünvan ve yetki olarak riayet etmek zorundadır. 
 
10 - Koord. Has Aşçıbaşı  Ahmet Özdemir in işletme içersindeki işin işleyişi ve işletmenin eksiz hizmete açılması amacı ile verdigi talimatlardan dolayı söz konusu personel ve yakınları tarafından herhangi bir saldırıya karşı güvenliğinden ismi yazılı İşletme yönetim kurulu üyeleri sorumludur. 
 
11 - İşletmenin maaş ödeme politikası her ayin ……. ile …….. i tarihleri arasındadır. maaş ödeme sorumluluğu işletme yönetimine aittir. Zamanında yapılmayan ödemelerden dolayı gerçekleşebilecek personel değişimlerinden dolayı aksayan eğitimlerden  Koord. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir sorumlu değildir. 
 
12 - Söz konusu zaman zarfında  Koord. Has Aşçıbaşı  Ahmet Özdemir tarafından yetiştirilen personeller gerekli eğitimlerini tamamladıktan ve istenilen tecrübeye sahip olduktan sonra işletmeden istifa ederek veya herhangi bir şekilde ayrıldıkları takdirde  Koord. Has Aşçıbaşı   Ahmet Özdemir sorumlu degildir. 
 
13 - İşletmenin ana kadrosunda  Koord. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir tarafından yetiştirilecek olan hizmet kadrosu aşağıdaki gibidir;
 
A - İşletme müdürü
B - Halk ile ilişkiler ve tanıtım müdürü
C - Ön muhasebe elemanı
D - Restoran şefi
E - Mutfak şefi
F - Rezervasyon ve karşılama hostesi
G - Kaptanlar
I - Mutfak kısım şefleri
 
14 - Koord. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir ve İşletme yönetim kurulu ortak kararı ile çizilen konsept dahilinde yapılacak menüler aşağıdaki gibidir;
 
A - Yiyecek menüsü
B - İçecek menüsü
C - Organizasyon menüleri
D - Özel gün menüleri
E - Vejeteryan menüsü
F - çocuk menüsü 
G - Açık büfe ve serme kahvaltı menüleri
 
15 - Belirtilmiş olan tüm menüleri işletme açılmadan yapmak ve işletme açılışından sonraki en fazla 2 hafta süre içersinde cost controller “maliyet”  hesapları ile birlikte ön muhasebeye teslim etmek Koord. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir in gorevidir.
 
16 - Koord. Has Aşçıbaşı  Ahmet Özdemir in tüm eğitim süresi boyunca kalacak olduğu dairenin tüm giderleri, yiyecek ve icecek giderleri, işletme ile ilgili ulaşım giderleri, iletişim giderleri, İşletme yönetim kurulunun sorumluluğundadır.
 
17 - Koord. Has Aşçıbaşı  Ahmet Özdemir her hafta İşletme yönetim kuruluna “faaliyet raporu” verir. ilgili rapor ana temada aşağıdaki konuları kapsar;
 
A - Yapılan işler
B - Yapılacak işler
C - Başlayan ama bekleyen
D - problemli işler
E - şahsi görüş ve öneriler
 
18 - Koord. Has Aşçıbaşı  Ahmet Özdemir den işletme için ortak çizilen konsept dahilinde yada işletmeye uygun olmayan  İşletme yönetim kurulu tarafından bir içerik ısrar la istenirse Koord. Has Aşçıbaşı  Ahmet Özdemir yine de uygular. Ama ilerde alınan bu olumsuz karar hakkında işletmeye maddi ve manevi gelebilecek zararla ilgili bir rapor hazırlayarak  yönetime yazılı olarak imza karşılığında verme hakki vardır ve bu zararlardan sorumlu degildir. İşletme yönetim kurulu da iki nüsha hazırlanacak olan imza karşılığı bu raporu almak zorundadır. ilgili rapor imza karşılığında İşletme yönetim kurulu tarafından alınmadığı takdirde ve anlaşma maddelerinden herhangi biri yerine getirilmediğinde  Koord. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir tek tarafli olarak anlaşmayı feshetmek hakkına sahiptir.
 
19 - Anlaşmada Koord. Has Aşçıbaşı  Ahmet Özdemir tarafından …………………………….işletmesine taahhüt edilen maddelerde an ve zaman itibari ile gerçekleşmeyen konulardan dolayı İşletme yönetim kurulu üyeleri geçerli sebebi belirterek yada karşı tarafın taahhütlerden biri yerine getirilmediği takdirde ortak imza ile konu ile ilgili bir rapor hazırlayıp tek tarafli  olarak anlaşmayı feshetme etme hakkına sahiptir.
 
20 - Koord. Has Aşçıbaşı  Ahmet Özdemir ………| ……….|……….. ile  ………| ……….|………..tarihleri arasında ………………………….işletmesinde TC. çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı yasalarının verdigi tüm maddi ve manevi haklara sahiptir. Aynı yasalarca yukarıdaki belirtilmiş olan işletmeye vermiş olduğu  taahhütleri de yerine getirmek ile yükümlüdür.
 
A - Koord. Has Aşçıbaşı  Ahmet Özdemir’e isletme tarafından makbuz karsılığında gün itibari ile yurt icinde 15.000 tl yurt disinda ise 10.000 euro nakit on odeme yapılır. (BU ODEME ANLASMA SURESININ ORTASINDA VE SONUNDA IKI PARCA OLARAK IADE EDILECEKTIR)
 
B - Koord. Has Aşçıbaşı  Ahmet Özdemir e her ayin 01’i ila 05’i arasında  …………………..tl. makbuz karşılığı nakit odeme yapılır.
 
C - Koord. Has Aşçıbaşı  &  Exc. Chef  Ahmet Özdemir e  isletmenin ilk acilisi ile birlikte halka hizmet vermeye basladığında makbuz karşılığı ………………………tl.  nakit odeme yapılır.
 
D - İşletme hizmete açıldığı tarih itibari ile 3. ayında küçük açılış programı yapılır veya yapılmaz ama gün itibari ile  ile birlikte Koord. Has Aşçıbaşı  Ahmet Özdemir e …………………….tl makbuz karşılığı nakit odeme yapılır.
 
E - isletme hizmete açıldığı tarih itibari ile 6. ayında büyük açılış programı yapılır veya yapılmaz ama gün itibari ile  ile birlikte Koord. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir e …………………….tl makbuz karşılığı nakit odeme yapılır.  ayni zamanda en son bu odeme ile her iki taraf arasında yapılan bu anlaşma sona ermiş olur.
 
22 - İş bu anlaşma 22 maddeden ve 5 sayfadan oluşur. …….|……..|………… tarihinde karşılıklı imza altına alınmıştır. Soz konusu anlaşmazlıklarda Antlaya ve ……………. mahkemeleri yetkilidir. 
 
TARAF - 1 - İSİM - İMZA                 TARAF - 2 - İSİM - İMZA   
 
İş Bu Anlaşma Metni "Sadece Restoran Açılışları" İçindir. Hotel Ve Tatil Köyü Açılışlarında Ayrı Bir Anlaşma Metni Bulunmakta Olup Verecek Olduğum Hizmet Sadece "Yiyecek ve İçecek Departmanları ile Sınırlıdır”. Yurt Dışında ve ülkemizde; Festival, Organizasyon, Ziyafet, VIP Restoran, Hotel Açılışları, Konsept Menüler ile bire bir Kadro oluşturma eğitimleri konusundaki "iş teklifleriniz için yoğun programım nedeni ile en az 1 ay Öncesinden Tarafım ile Bağlantı Kurmalı ve Mutabık Kaldığımız Takdirde Anlaşılan Tarihe Kontrat yapılması gerekmektedir. 

 

Yurt İçinde Ve Yurt Dışında İhtiyac Duyan Kişi Ve Kurumlara;
Yiyecek ve içecek alanlarında restoran ve konaklama ve işletmelerine belirtilen konularda Osmanlı ve Türk mutfağı, Osmanlı saray mutfağı, Anadolu mutfağı, Akdeniz mutfağı, menü planlama, konsept belirleme, mesleki eğitim alanlarında uluslararası konumda has aşçıbaşı Ahmet Özdemir olarak;
 
Yiyecek ve içecek danışmanlığımutfak danışmanlığıişletmeci körlüğüYeni Restoran Açarken Nelere Dikkat Etmeliyim?, Kesin Başarı İçin Restoran Danışmanlığı Almalımıyım?, Menü DanışmanlığıRestoran YönetimiGastronomi Danışmanlığıkonsept danışmalığıŞehrin En İyi Restoranlarına Nasıl Sahip Olabilirim?, Yeni Restoran Açmak İsteyenlerin En Çok Sorduğu Sorular?, Kalıcı Bir Restoran Sahibi Olabilmek İçin Dikkat !!! konularında mesleki eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim. İlgili projeler için mesleki bilgilerime ihtiyac duyan kişi ve kurumlar Türkiye saati ile sabah 10:00 ila aksam 22:00 saatleri arasında tarafım ile İLETİŞİM bilgilerimden bağlantıya geçebilirler...

 

osmanli ve turk mutfagi danismanlik hizmetleri

 

Benimle Kimler Çalışmak İster? Uluslararası Mutfak Danışmanlığı Ve Yiyecek İçecek Danışmanlığında Hizmet Alanlarım Nerelerdir?

 
Yeni Restoran Açacak Olanlar, Tüm Restoranın Sistem Ve Operasyonu (Küçük Açılış Ve Büyük Açılış Min. 6-7 Ay)
Tüm Mutfak Ve Servis Mesleki Eğitimleri
Daha Önce Restoran Açmış Ama İstediği Başarıyı Yakalayamamış Yiyecek Ve İçecek İşletmeleri,
Cazip Fiyatlar İle Hazır Bir Restoran Alarak Konsept Değiştirmek Amacı Taşıyanlar,
Yeni Bir Restoran Alarak Hizmet Kalitesini Yükseltmek İsteyenler,
Uluslararası Standartlara Sahip Butik Oteller
Uluslararası Standartlara Sahip Yıldızlı Oteller (Şehir İçi Veya Turistik)
İlk Mutfak Kurulumları
Yiyecek Ve İçecek Menü Tasarımları (Menü Degiştirmek  İsteyenler,
Sadece İlgili İşletmeye Özel Patentli Yemekler İsteyenler, 
Sadece İlgili İşletmeye Özel Pişirme Teknikleri İsteyenler, 
Sadece İlgili İşletmeye Özel Yeni Emsalsiz Yemek Tasarımları İsteyenler,
Sadece O İşletmeye Farkindalik Yaratmak İcin Özel Sunum Teknikleri İsteyenler,
Özel Devlet Yemekleri,
Özel Holding Yönetim Kurulu Yemekleri,
Kurumsal Şirketler (Ziyafet, Protokol, Organizasyon)
 
Çalışma Konseptim Hangi Mutfaklardır?
Osmanlı Saray Mutfağı (menü yapımı, tasarımı ve uygulamalı mesleki eğitimi)
Eski İstanbul Mutfağı (menü yapımı, tasarımı ve uygulamalı mesleki eğitimi)
Geleneksel Türk Mutfağı (menü yapımı, tasarımı ve uygulamalı mesleki eğitimi)
Akdeniz Mutfağı (menü yapımı, tasarımı ve uygulamalı mesleki eğitimi)
Vejetaryen Mutfağı (menü yapımı, tasarımı ve uygulamalı mesleki eğitimi)
Anadolu Mutfağı (menü yapımı, tasarımı ve uygulamalı mesleki eğitimi)
Steak Restoranı (menü yapımı, tasarımı ve uygulamalı mesleki eğitimi)
Arap Mutfakları (menü yapımı, tasarımı ve uygulamalı mesleki eğitimi)
Hindistan Mutfağı (menü yapımı, tasarımı ve uygulamalı mesleki eğitimi)
 
My Business Agreement
Agreement Text Is Different For Each Business. Conditions are Prepared by Mutual Agreement. Sample Only. My other agreement texts prepared for international organizations and hotels will be submitted to the relevant person via e-mail when needed. In some cases, as a result of mutual negotiations, relevant articles may be changed for persons and institutions.
 
MY DOMESTIC BUSINESS AGREEMENT TEXT IS "FOR RESTAURANTS"
 
From now on, it is in accordance with this agreement Party -1: Coord. If PARTY -2 as Has Chef Ahmet Özdemir: ……………………… .. Enterprise will be referred to as the board of directors.
 
01 - Coord. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir and business owners take decisions together as the Board of Directors of the Business. The main concept of the business to be put into service is "food, beverage and main theme", after it is decided by the Board of Directors of the business, and put into practice on an operation basis. It belongs to Has Chef Ahmet Özdemir.
 
02 - The members of the board of directors of the business that can take decisions about the business are as follows;
A - ………………………………. …………… .. ………………….
B - ………………………… .. ……………………………….…
 
03 - Coord. Has Chef Ahmet Özdemir cannot be instructed by anyone or his relatives, even if he is a family member, and cannot ask him to give up or make changes from the decisions taken by the management.
 
04 - Coord. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir reports directly to the Board of Directors of the Business. powers are also on the basis of operations to a great extent. it is not and cannot be held responsible for bargaining, purchasing, personnel wages, account, accounting, payments in any way.
 
05 - Coord. Has Chef Ahmet Özdemir is in charge of training the candidate personnel of the company to be put into service by the Management Board of the relevant departments to the experience that is sufficient within the menu and the concept drawn within 6 months. "If the articles in article 06 - 07 - 08 - 09 - 10 - 11-12 are provided by the Board of Directors of the Business"
 
06 - Coord. Staff candidates nominated by the management board. Has Chef Ahmet Özdemir personally chooses as a result of his interview.
 
07 - The specified personnel and all service staff must be recruited 1 month before the construction phase of the establishment. The said service staff have to attend staff training for at least 8 hours a day.
 
08 - Each staff has a 2-week trial period. After 2 weeks Coord. If it is deemed to be insufficient by Has Chef Ahmet Özdemir, a new personnel may be requested from the Board of Directors of the enterprise.
 
09 - All personnel within the service staff are Coord. Has to respect the Chief Chef Ahmet Özdemir in terms of title and authority.
 
10 - Coord. Due to the instructions given by Has Chef Ahmet Özdemir for the operation of the business within the enterprise and the purpose of opening the enterprise into service without any additional, the members of the board of directors of the enterprise whose names are written are responsible for the security against any attack by the personnel and their relatives.
 
11 - The salary payment policy of the business every month ……. and …… .. i. The responsibility of paying the salary belongs to the business management. Coord from training that is delayed due to personnel changes that may occur due to payments not made on time. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir is not responsible.
 
12 - Coord during that time. After the personnel trained by Has Chef Ahmet Özdemir complete the necessary training and have the desired experience, they resign from the business or in case they leave the Coord. Has Chef Ahmet Özdemir is not responsible.
 
13 - Coordinator in the main staff of the business. The service staff to be trained by Has Chef Ahmet Özdemir is as follows;
 
A - Business manager
B - Public relations and promotion manager
C - Pre-accounting staff
D - Restaurant chef
E - Kitchen chef
F - Reservation and welcome hostess
G - Captains
I - Kitchen section chiefs
 
14 - Coord. The menus to be made within the concept drawn by the joint decision of Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir and the management board are as follows;
 
A - Food menu
B - Drink menu
C - Organization menus
D - Special day menus
E - Vegetarian menu
F - children's menu
G - Open buffet and rolled breakfast menus
 
15 - Making all the specified menus before the establishment is opened and submitting them to the pre-accounting together with the cost controller "cost" accounts within a maximum of 2 weeks after the establishment is opened. Coord. It is the duty of Has Ascibasi Ahmet Ozdemir.
 
16 - Coord. All expenses of the flat where Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir will stay during the entire training period, food and beverage expenses, transportation expenses related to the enterprise, communication expenses are under the responsibility of the Management Board.
 
17 - Coord. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir submits an “activity report” to the Board of Directors of the Business every week. The related report covers the following topics in the main theme;
 
A - Work done
B - Things to do
C - Beginning but waiting
D - problem work
 
E - personal comments and suggestions
 
18 - Coord. Coord. Has Chef Ahmet Özdemir still applies it. However, it has the right to prepare a report on the material and moral damages that may come to the enterprise about this negative decision taken in the future and to give it to the management in writing, and it is not responsible for these damages. The board of directors of the enterprise is also obliged to receive this report against signature to be prepared in two copies. If the relevant report is not received by the Board of Directors in return for signature and any of the contract articles are not fulfilled, the Coord. Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir has the right to terminate the agreement unilaterally.
 
19 - Coordinator in the deal. The members of the board of directors of the enterprise indicate the valid reason due to the issues that have not been realized as of the moment and time in the articles committed by Has Chef Ahmet Özdemir to the establishment of ……………………………. has the right to prepare a report and terminate the agreement unilaterally.
 
20 - Coord. Has Chef Ahmet Özdemir ……… | ………. | ……… .. with ……… | Between the dates of ………. | ……… .. …………………………. It has all the material and moral rights granted by the laws of the Ministry of Labor and Social Security. It is also obliged to fulfill the commitments it has made to the enterprise stated above by the same laws.
 
A - Coord. Has Ascibaşı Ahmet Özdemir is paid a cash advance payment of 15.000 TL in domestic and 10.000 Euro abroad as of the day against receipt by the enterprise. (THIS PAYMENT WILL BE REFUNDED IN TWO PIECES IN THE MIDDLE AND AT THE END OF THE AGREEMENT)
 
B - Coord. Has Chef Ahmet Özdemir between 01 and 05 of each month ………………… ..tl. Payment is made in cash against receipt.
 
C - Coord. Has Aşçıbaşı & Exc. To Chef Ahmet Özdemir, when he starts to serve the public with the first emergency of the establishment, the receipt is ……………………… tl. cash payment is made.
 
D - As of the date when the enterprise is put into service, a small opening program is held in the 3rd month or not, but as of the day, the Coord. Has Ascibaşı Ahmet Özdemir paid in cash against a receipt of ……………………. TL.
 
As of the date when the e - enterprise is put into service, the grand opening program is held or not in the 6th month, but as of the day, the Coord. Has Ascibaşı Ahmet Özdemir paid in cash against a receipt of ……………………. TL. At the same time, with this last payment, this agreement between both parties ends.
 
22 - This agreement consists of 22 articles and 5 pages. It was mutually signed on ……. | …… .. | …………. Antlaya and …………… in these disputes. courts are authorized.
 
PARTY - 1 - NAME - SIGNATURE PARTY - 2 - NAME - SIGNATURE
 
Business The Text of this Agreement is for "Restaurant Openings Only". I Have A Separate Agreement Text For Hotel And Holiday Village Openings And My Service Is Limited Only To "Food And Beverage Departments." In abroad and in our country; Festival, Organization, Banquet, VIP Restaurant, Hotel Openings, Concept Menus and one-on-one staff formation trainings. "Due to my busy schedule for your job offers, you should contact me at least 1 month in advance and if we agree, a contract should be made for the Agreed Date.
 
Food and beverage consultancy, kitchen consultancy, operator blindness as the master chef Ahmet Özdemir in an international position in the concepts of Ottoman and Turkish cuisine, Ottoman palace cuisine, Anatolian cuisine for people and institutions in need in the country and abroad. I provide vocational training and consultancy services. 10:00 Turkey time for projects related to parts can contact with my hand until 22:00 ..
 
Who Wants To Work With Me? What Are My Service Areas In International Cuisine Consultancy And Food And Beverage Consultancy?
 
• Those Who Will Open New Restaurant, System And Operation Of The Whole Restaurant (Small Opening And Large Opening Min. 6-7 Months)
• All Kitchen and Service Vocational Trainings
• Food and Beverage Businesses That Opened Restaurants Before But Failed To Achieve The Success They Desired,
Those Who Aim To Change The Concept By Buying A Ready Restaurant With Attractive Prices,
• Those Who Want To Increase Their Service Quality By Buying A New Restaurant,
Boutique Hotels with International Standards
• Starred Hotels with International Standards (Local or Touristic)
• First Kitchen Installations
• Food and Beverage Menu Designs (Those Who Want to Change the Menu,
• Only Those Who Require Patented Meals for the Related Business,
• Only Those Who Require Cooking Techniques Specific to the Related Business
• Those Who Want New Unique Food Designs Only For the Related Business,
• Those Who Only Want Special Presentation Techniques to Raise Awareness for That Business,
• Special State Meals,
• Private Holding Board of Directors Dinners,
Corporate Companies (Banquet, Protocol, Organization)
 
What Kitchens Is My Working Concept?
Ottoman Palace Cuisine (menu making, design and practical vocational training)
Old Istanbul Cuisine (menu making, design and practical vocational training)
Traditional Turkish Cuisine (menu making, design and practical vocational training)
Mediterranean Cuisine (menu making, design and practical vocational training)
Vegetarian Cuisine (menu making, design and practical vocational training)
Anatolian Cuisine (menu making, design and practical vocational training)
Steak Restaurant (menu making, design and practical training)
Arab Cuisine (menu making, design and practical vocational training)
Indian Cuisine (menu making, design and practical training)

 Restoran Danışmanlığı Menü Danışmanlığı Gastronomi Danışmanlığı Mutfak Danışmanlığı Restoran Nasıl Açılır Yiyecek Ve İçecek Danışmanlığı Konsept Danışmanlığı