Konsept Tasarım Lezzet Ve Kalite

Menü Danışmanlığı - Yiyecek ve İçecek Danışmanlığı, Osmanlı ve Türk Mutfağı, Restaurant Danışmanlığı Tarihi İstanbul Mutfağı, Gastronomi Danışmanlığı, Yeni Restoran Konsept Danışmanlığı_ Kalıcı Bir Restoran, Yeni Mutfak Danışmanlığı Restoran Nasıl Açılır? Restoran Açmak

Mesleki Özgecmişim

Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir Kimdir? Gastronomi Danışmanlığı

Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir Kimdir? Gastronomi Danışmanlığı

Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir Kimdir? Gastronomi Danışmanlığı

Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir Kimdir? Gastronomi Danışmanlığı

Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir Kimdir? Gastronomi Danışmanlığı

Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir Kimdir? Gastronomi Danışmanlığı

Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir Kimdir? Gastronomi Danışmanlığı

27 Ülke - 15 Eyalet “usa” ve 30 Yılın Uluslararası Mutfak Deneyimi Koord. “Has Aşçıbaşı” & Exc. Chef Ahmet ÖZDEMİR ;
 
*** 1974 Antalya Gazipaşa doğumlu Devlet memuru bir ailenin 4. ve son çocuğu olarak dünyaya geldi. İlköğrenimini Oba İlkokulunda bitirip, daha sonra Alanya Lisesinde Ortaokulu Takdirle bitirmesine rağmen, lise 1. sınıftan ayrılarak; 1988 yılında mesleki hayatına Türkiye’nin incisi Antalya’da başladı. 1992 - 2004 yılları arasında Hotel Antalya Dedeman, İstanbul Çırağan Sarayı ve yine İstanbul Conrad ve Hilton’da tam zamanlı mutfak ve servis departmanlarında kısa sureli stajlar yaparak mesleki tecrübelerini geliştirdi. 
 
Tabi referansları arasında böyle büyük uluslararası tesisler olunca profesyonel kariyerinde yükselmesi de zor olmadı. Bununla beraber Exc. Chef olarak 5 yıldızlı Delux Otel ve Tatil Köylerinin özellikle açılışlarda aranılan mutfaklar koordinatörü oldu. 
 
*** İngilizce, Almanca, İspanyolca ve İtalyanca bilen ÖZDEMİR Meslekteki serüveninde 27. yılını geride bıraktı. Mesleki hayatında bu güne kadar sadece kendi imkânları dahilinde Osmanlı ve Türk mutfağının Dünya gönül elçisi olarak; 3 kıta, 17 ülke ve 101 şehir dolaşarak 410.000 km kat etti. 16 ulusal yerli ve yabancı televizyon kanalına mesleki sunum yaptı. Toplamda 146 yerli ve yabancı, gazete ve dergi de yazılı haberi çıktı, 24 makale, 128 mesleki ve turizm ile ilgili köşe yazısı yazdı.
 
*** Bugüne kadar Dünyada; Türkiye’de 7 ayrı Delux tatil köyü ve 5 yıldızlı otel, İngiltere’de 2, Amerika da 12, Türkiye’de 2, Belçika’da 1 olmak üzere Uluslararası mutfaklar üzerine (otel ve restoran) arasında değişen farklı konseptlerde 17 vip otel ve Restoranın ilk açılışlarını yada alanında mesleki eğitim programlarını gerçekleştirdi. 
 
*** Son 12 yılını Uluslararası standartlara sahip; Avrupa, Asya ülkeleri ve ABD’deki çalışmaları arasında Washington Dc, Cenevre, Londra, Kuala Lumpur, New York, Ohio, Brüksel, Beringen, Rotterdam, California, Berlin, Viyana, Virginia, Boston ve Florida eyaletleri ve dünyanın birçok ünlü şehrinde Fine Dining restoranların, 5 yıldızlı hoteller ve Delux tatil köylerinin personellerine özel kontratlar ile talebe göre; 4 yada 8 haftalık, 6 ay ve 1 yıl süreli eğitimler vererek ilk büyük açılışlarını gerçekleştirdi. 
 
*** Has Aşçıbaşı; Tüm mutfak, Servis ve Yönetim kadrosu, alacar-te bölümlerinin standartları taşımak amacıyla ihtiyac duyulan yiyecek ve içecek menülerini yaparak reçetelerini oluşturur. Uluslar arası mutfaklar üzerine VIP standartlarında restoranlar, şehir içi ve sezonluk hotellerinin, banquet, protokol, ziyafet ile ilgili Hizmeti devam ettirecek mevcut mutfak ve servis personellerini kısa süreli eğitimlerle profesyonel hale getirir ve yeni şefleri yetiştirerek hizmeti onlara devreder, yada anlaşmalı olarak devam eder. 
 
*** Istanbul Anadolu Yakası Beylerbeyi'nde yer alan ve boğazın en pahalı www.sumerdum.com Su Merdum Boutique Hotelin açilisini gerçekleştirerek servis ve mutfak personellini eğiterek 6 aylık süre zarfında görevini yetiştirmiş olduğu yeni şeflere devrederek Dubai ve Umman projelerini harekete geçirmek için 2017’ Mart  Salalah şehrinde Hamdan Group bünyesine katıldı.
 
Yurt İçinde Ve Yurt Dışında İhtiyac Duyan Kişi Ve Kurumlara;
Yiyecek ve içecek alanlarında restoran ve konaklama ve işletmelerine belirtilen konularda Osmanlı ve Türk mutfağı, Osmanlı saray mutfağı, Anadolu mutfağı, Akdeniz mutfağı, menü planlama, konsept belirleme, mesleki eğitim alanlarında uluslararası konumda has aşçıbaşı Ahmet Özdemir olarak;
 
Yiyecek ve içecek danışmanlığımutfak danışmanlığıişletmeci körlüğüYeni Restoran Açarken Nelere Dikkat Etmeliyim?, Kesin Başarı İçin Restoran Danışmanlığı Almalımıyım?, Menü DanışmanlığıRestoran YönetimiGastronomi Danışmanlığıkonsept danışmalığıŞehrin En İyi Restoranlarına Nasıl Sahip Olabilirim?, Yeni Restoran Açmak İsteyenlerin En Çok Sorduğu Sorular?, Kalıcı Bir Restoran Sahibi Olabilmek İçin Dikkat !!! konularında mesleki eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim. İlgili projeler için mesleki bilgilerime ihtiyac duyan kişi ve kurumlar Türkiye saati ile sabah 10:00 ila aksam 22:00 saatleri arasında tarafım ile İLETİŞİM bilgilerimden bağlantıya geçebilirler...
 
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 
27 Countries - 15 States "usa" and 30 Years International Culinary Experience Coord. “Has Aşçıbaşı” & Exc. Chef Ahmet ÖZDEMİR;
 
*** He was born in 1974 in Antalya Gazipaşa as the 4th and last child of a civil servant family. Although he completed his primary education in Oba Primary School and then graduated from Alanya High School with Appreciation, he left the first grade of high school; In 1988, he began his career in the pearl of Turkey in Antalya. Between 1992 and 2004, he developed his professional experience by doing short-term internships in the full-time kitchen and service departments at Hotel Antalya Dedeman, Istanbul Çırağan Palace and again at Istanbul Conrad and Hilton.
 
Of course, with such large international facilities among its references, it was not difficult to rise in his professional career. However, Exc. As a chef, he became the kitchens coordinator of the 5-star Delux Hotels and Resorts, especially at openings.
 
*** ÖZDEMİR, who speaks English, German, Spanish and Italian, left his 30th year behind in his career in the profession. As a voluntary ambassador of Ottoman and Turkish cuisine in his professional life until today only within his own means; It traveled 3 continents, 26 countries and 101 cities, covering 410,000 km. He made professional presentations to 16 national domestic and foreign television channels, 146 domestic and foreign, newspaper and magazines also published written reports, 24 articles, 128 vocational and tourism columns.
 
*** Until today in the world; 7 different resorts and 5 star deluxe hotels in Turkey, two in Britain, America 12, 2 in Turkey, international cuisine, including a total budget of over 1 million and $ 8 million in Belgium 2 (hotels and restaurants) in Realized the first openings of 17 VIP Restaurants in different concepts.
 
*** The last 12 years with international standards; His works in Europe, Asian countries and the USA include Washington Dc, Geneva, London, Kuala Lumpur, New York, Ohio, Brussels, Beringen, Rotterdam, California, Berlin, Vienna, Virginia, Boston and Florida and Fine Dining in many famous cities of the world. With special contracts for the staff of restaurants, 5-star hotels and Delux holiday villages; He made his first grand opening by giving trainings of 4 or 8 weeks, 6 months and 1 year.
 
*** Has Chef; All kitchen, service and management staff prepare their recipes by making the food and beverage menus needed in order to meet the standards of the alacar-te departments. It makes the existing kitchen and service personnel who will continue the service related to restaurants, in-city and seasonal hotels, banquet, protocol, banquet in VIP standards on international cuisines professional with short-term trainings and transfer the service to them by training new chefs, or continue on an agreement.
 
*** Finally, www.sumerdum.com Merdum Boutique Hotel, located in Beylerbeyi of Istanbul Anatolian Side and the most expensive of the Bosphorus, opened the service and kitchen personnel and handed over their duties to new chefs that they trained for 6 months to activate Dubai and Oman projects. Joined Salalah Hamdan Group in 2017.
 
People and Institutions in Need at Home and Abroad;
As Ahmet Özdemir, the chef who has an international position in the fields of Ottoman and Turkish cuisine, Ottoman palace cuisine, Anatolian cuisine, Mediterranean cuisine, menu planning, concept determination, vocational training in the fields of food and beverage, restaurants and accommodation and businesses;
 
Food and beverage consultancy, culinary consultancy, business blindness, What Should I Pay Attention To When Opening A New Restaurant? Attention To Be A Permanent Restaurant Owner !!! I provide vocational training and consultancy services. Individuals and institutions need to hear for professional knowledge related projects with Turkey in the morning hours from 10:00 to 22:00 parts with my hand can contact my information CONTACT ...
 
Has Aşçıbaşı Ahmet Özdemir Kimdir? Gastronomi Danışmanlığı

 Restoran Danışmanlığı Menü Danışmanlığı Gastronomi Danışmanlığı Mutfak Danışmanlığı Restoran Nasıl Açılır Yiyecek Ve İçecek Danışmanlığı Konsept Danışmanlığı